Shoebox - Photo Backup Cloud

Ücretsiz Fotoğraf Depolama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Couch Labs INC.
Shoebox - Photo Backup Cloud; programı Android cihazlarınızda sorunsuzca kullanabileceğiniz fotoğraf depolama yazılımıdır.

Shoebox - Photo Backup Cloud; programı Android cihazlarınızda sorunsuzca kullanabileceğiniz fotoğraf depolama yazılımıdır.

Şahsınıza ait bulut depolama alanında size ait olan fotoğraflarınızı yedeklemenizi sağlar ve bozulma, kaybolma, çalınma, silinme risklerine karşı koruyarak koleksiyonunuzu oluşturmanızı sağlamaktadır.Bu sayede sevdikleriniz ile geçirdiğiniz eğlenceli kareleri her türlü tehlikeden korumuş olursunuz.Genel olarak daha güvenli diye tanımladığımız bulut yazılımları bu konuda kullanıcılarına fotoğraflarını kaybetmeden saklamalarına olanak tanımaktadır. Yetkin tasarımı sayesinde her platform ile uyumlu çalışabilen Shoebox programı telefondan aktardığınız bir fotoğrafı bilgisayarda görüntüleme yada bilgisayardan aktardığınız bir fotoğrafı diğer bağlantı cihazlarından anında görüntüleme yapabilmenizi sağlamaktadır.

Görüntülediğiniz fotoğrafları aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Shoebox programı maksimum 1024 çözünürlüğündeki fotoğraflarınıza yükleme olanağı tanımaktadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program ile ölümsüzleştirdiğiniz her anınızı sınırsız fotoğraf yükleme özelliği ile paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Shoebox yazılımının dilerseniz çözünürlük sınırını çok cüzzi bir ücret karşılığında ortadan kaldırabilirsiniz.

Shoebox - Photo Backup Cloud indir